February 2012

London is full love 4

29. february 2012 at 22:35 | Posted by: Michael |  London is full love
V předchozím díle
"Uvidíme se, neboj se. Doufám, že brzy přijde vhodná chvíle." odpověděl na mou otázku a já jsem vešla do domu.

London is full love 3

28. february 2012 at 16:11 | Posted by: Michael |  London is full love
V předchozím díle
"Počkej tam, kde jsi. Já si tě naleznu a začne nezapomenutelná prohlídka Londýnem." tajemně ukončil hovor.

London is full love 2

27. february 2012 at 17:45 | Posted by: Michael |  London is full love
V předchozím díle
Liam celkem tajemně odpověděl: "Někde na sebe narazíme, stačí doufat.". A poté se naše cesty rozešly.

Visit 20.2. - 26.2. 2012

27. february 2012 at 16:29 | Posted by: Michael |  blog
Ahoj, nevěnovala jsem se minulý týden moc blogu, ale od tohoto týdne se to změní. Blog bude více zaměřen na One Direction a grafiku. Včera jsem trochu návštěvnost dohnala prvním dílem mé první povídky a dnes čekejte druhý díl.
20.2. - 26.6. 2012
Pondělí: 28
Úterý: 16
Středa: 8
Čtvrtek: 16
Pátek: 18
Sobota: 38
Neděle: 67
Celkem: 191

London is full love 1

26. february 2012 at 18:09 | Posted by: Michael |  London is full love
První příběh, hlavní postava - Liam Payne

End of the World

25. february 2012 at 22:54 | Posted by: Michael |  my little thing
Ahoj, tento článek je úkolem do soutěže zdatná blogerka, snad uspěji.
Já osobně nevěřím na konec světa, jelikož byl už několikrát předpokládán a ani jednou konec světa nevyšel. Konec světa jednou přijde, ale až za mnoho milionů let a to zde už opravdu žít nebudu, ani mí potomci. A i kdyby měl konec světa v ten datum přijít, už by se země musela rozpadat. Logicky by nemohla se rozpadnout v jedné minutě. Trochu jsem se i poptala ve škole našeho pana učitele na zeměpis. Odpověděl, že na konec světa nevěří, jelikož byl předpokládán několikrát a nic se nestalo. Stejného názoru jsem i já. Jednu chvíli u nás ve třídě rozhlásil spolužák to, že na konec světa věří, jelikož se podíval na film Konec světa 2012 a několik dalších inteligentích spolužáků se na film, také podívali a celkem to na ně vliv mělo. Hollywood si z toho vydělal nějaké peníze a myslím, že to přehnal s celým filmem. Tvrdím to i přes to, že jsem film neviděla, ono stačí si zadat do vyhledávače obrázků klíčové slovo konec světa 2012 film, a myslím že je to netřeba komentovat.
Zdroj obrázku zde

Guidepost - One Direction

25. february 2012 at 14:28 | Posted by: Michael

Forbidden love

19. february 2012 at 14:08 | Posted by: Michael |  my little thing
Ahoj, dnešní článek věnuji grafickému blogu s názvem Forbidden love (forbidden-love.blog.cz). Jelikož se na svém blogu nechci zabývat grafikou, i když patří mezi mé koníčky. Na předchozím blogu mi jedna slečna nabídla vyplnění formuláře do náboru adminů na již zmiňovaném blogu. Na její nabídku jsem formulář vyplnila a čekala na odpověď. Přesně před týdnem jsem při kontrolování e-mailové schránky narazila na e-mail od zakladatelky blogu s odpovědí a odpověď byla kladná. Stala jsem se členkou týmu adminů. Nabízím těm, co nejsou zrovna graficky zručné grafiku všeho druhu, volnou a nebo si můžete objednat u mě a samozřejmě i u spoluadminů. Objednat si mou grafiku můžete zde a zde je katalog mé volné grafiky. Nábor spoluadminů je stále otevřený a své štěstí můžete zkusit zde, ale pouze toto nabízím, nábor má na starosti zakladatelka blogu. Můžete přidat komentář a i kritický, který nám pomůže ke zlepšení. A nakonec chci poděkovat zakladatelce blogu za přijetí.
Edit: Měly byste zájem o založení skupiny/stránky blogu na Facebooku?

Visit 6.2. -12.2. 2012

13. february 2012 at 14:02 | Posted by: Michael |  blog
Ahoj, na e-mail mi přišla první návštěvnost v existenci tohoto blogu. I když jsem se vám moc nevěnovala, i tak se návštěvnost vyšplhala na desítky návštěvníků za den. První týden blog velice úspěšně obstál a já můžu slavit překročení 200 návštěv. To vše díky vám čtenářkám, mimochodem děkuji i za komentáře, kterými jste mi vyrazily dech.
6.2. - 12.2. 2012
Pondělí: 26
Úterý: 30
Středa: 23
Čtvrtek: 24
Pátek: 30
Sobota: 35
Neděle: 63
Celkem: 231

The Secret circle

12. february 2012 at 16:51 | Posted by: Michael
Ahoj, tímto článkem bych vám ráda představila seriál, který jsem objevila při mé poslední nemoci. Jmenuje se The Secret circle, což v překladu znamená Tajný kruh. Tento seriál má teprve první sérii a momentální díl se jmenuje Valentine a je to 14. díl z této série. Dá se sledoval online s titulkami českými i slovenskými a nebo si můžete díl stáhnout, díl se nestahuje déle než 20 minut. Hlavními postavami jsou Brittany Robertson v roli Cassie, Phoebe Tonkin v roli Faye, Shelly Hennig v roli Diany, Thomas Dekker v roli Adama, Louis Hunter v roli Nicka a Jessica Parker Kennedy v roli Melissy. V tomto seriálu pojednává o: Cassie Blakeové zahynula matka při požáru a Cassie se nastěhuje k babičce Jane do města Chance Harbor. Cassie začíná poznávat nové spolužáky na místní střední škole, Dianu a jejího přítele Adama, Nicka, Faye a její pobočnici Melissu. Její noví přátelé ji vysvětlí, že pochází z rodu mocných čarodejnic a že čekali na ni, aby se k nim přidala a dokončila tak novou generaci Tajného kruhu. Cassie jim odmítá věřit dokud ji Adam neukáže, jak využít její moc. Poté Cassie objeví vzkaz od její matky ve staré knize kouzel, pochopí svůj opravdový a nebezpečný osud.
Seriál zaujme a budete se každým dílem těšit na další díl, osobně vám ho mohu doporučit a nekopírujte můj text, opravdu jsem ho psala sama. Fotografie není moje, její zdroj je zde