March 2012

Konec

31. march 2012 at 20:52 | Posted by: Michael
Ahoj, jak vidíte na blogu klesla aktivita na bod mrazu. Článek jsem přidala na posledy v sobotu. Tak nějak ten týden utíká, mám nějak málo času na blog, spíš jdu si zahrát nějakou hru a nebo na facebook či otevřu Photoshop. One Direction mě stále baví, ale nebaví mě o nich psát. Už delší dobu jsem spoluadminkou na grafickém blogu Forbidden love. A grafiku stále přidávat budu. Nový blog si zakládat nebudu, nevydržela bych to.

Stále mě naleznete na Forbidden love :)


London is full love 9

24. march 2012 at 12:38 | Posted by: Michael |  London is full love
V předchozím díle
"Meg, prosím. Liam se celou dobu trápí a nic ho nerozveselí. On tě opravdu miluje, mohl bych ti toho říct ještě více, ale on ti to bude chtít vysvětlit sám." podíval se na mě psíma očima a mně ukápla první slza

Update 1

23. march 2012 at 13:37 | Posted by: Michael |  my little thing
Ahoj, omlouvám se za neaktivitu. Objevily se zdravotní potíže. Mohu psát jen jednou rukou a to levou (jsem pravák). Affilates, omluvte mě ještě na chvíli. Do soutěže zdatná blogerka výtvor odešlu dnes. Zanedbávala jsem grafický blog, kde jsem spoluadminkou více než tento blog. Ale pokud se pokusím teď nějaký grafický výtvor rozdělat, dodělám ho až ke konci víkendu. Pokusím se přidat dnes nový díl fan fiction, kterou mám naštěstí předepsanou. Děkuji za strpení.

London is full love 8

19. march 2012 at 16:14 | Posted by: Michael |  London is full love
V předchozím díle
Cestou domů jsem zašla do obchodu pro zmrzlinu. Musela jsem se nějak zchladit.

Spin the Harry - 2

18. march 2012 at 11:56 | Posted by: Michael |  Spin the Harry
Ahoj, jsem zpět z lyžařského výcviku. Děkuji za návštěvnost a komentáře. Od teď bude blog aktivní a můžete se těšit na aktuální články a nesmí chybět povídka.
-
Na officiálním Youtube kanálu One Direction naleznete další díl nové hry Spin the Harry - Roztoč Harryho. Tentokrát soutěží Liam a Niall. Vyhrál Niall, i přes to že Liam měl více bodů. Český překlad se neobjevil, ale není těžké si video přeložit. Až bude k dispozici video s českým překladem přiložím ho k článku.

A samozřejmě jim to jako vždy sluší, ale to nemusím psát. To každý ví!

Hiatus 7. - 17.3.

7. march 2012 at 18:47 | Posted by: Michael |  blog
Ahoj, podle názvu se tu dnešním dnem do 17. března (sobota) neobjevím. V sobotu (10.března) odjíždím na lyžařský kurz a vracím se večer 16.března (pátek). I když odjíždíme v sobotu, mám nabitý týden. Už začínáme balit oblečení a výbavu. A ve škole nás čeká několik testů a to těžkých. Nezaručuji na sto procent, že se ozvu v sobotu. Není to má povinnost. Nechci přednastavovat články, nestíhám to. Pište novinky, posílejte videa a fotografie o One Direction na e-mail:
blog-be-happy@email.cz
Nezapomeňte připsat své jméno a blog, ať vás uvedu. A články se tu brzo objeví. Pošlete mi něco, ať nejsem zklamaná potom z 0 nových e-mailů od čtenářů. Snad se nám lyžařský výcvik vyvede :)

Spin the Harry - 1

6. march 2012 at 16:50 | Posted by: Michael
Ahoj, One Direction mají novou hru! Roztočí Harryho a Harry přistane na jedné z kartiček a tím je vybrané téma a poté jsou na výběr různé otázky a soutěžící na ně odpovídají a dostávají body. Moderuje tuto soutěž Louis a v tomto díle byli soutěžícími Liam a Zayn, Zayn vyhrál.
Video originál anglicky
Video s českými titulkami: zdroj překladu

London is full love 7

5. march 2012 at 20:54 | Posted by: Michael |  London is full love
V předchozím díle
Když jsme došli ke dveřím jeho bytu, slyšela jsem někoho smích. Úsměv mi zmizel z tváře.

Vote for One Thing

5. march 2012 at 14:14 | Posted by: Michael
Ahoj, One Direction jsou s písničkou One Thing na prvním místě na Óčku Chart deníku Metro a hlasovat pro ně je zdarma, jen opsat kód. Hlasovat se dá každý den a zabere vám to maximálně minutu vašeho času. Další Óčko Chart deníku Metro se bude vysílat v pátek v 18 hodin přesně, poté se opakuje v neděli před obědem (přesný čas netuším). Hlasovat se dá zde

Fotografie je má, vyfotila jsem jí při dívání na video.

London is full love 6

4. march 2012 at 19:23 | Posted by: Michael |  London is full love
V předchozím díle
Zbytek dne v jeho společnosti rychle utekl, ale celkem se choval divně a netušila jsem proč. Když jsem se na něj trochu zadívala, tak odvrátil pohled.